מאמרים

face     This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.     p

03 נובמבר 2014

בוק בת מצווה - בוק בר מצווה

BY:

כל מה שרציתם לדעת על בוק בת מצווה

בת המצווה היא אירוע מרגש במיוחד אשר מסמל למעשה את קבלת עול המצוות מבחינה דתית ומסמל את קבלת האחריות וההפיכה מילדה לנערה מבחינה חברתית, תרבותית ומשפחתית. לאירוע בת המצווה מחכות מתבגרות רבות, אך קיים מגוון רחב של דרכים יצירתיות לחגוג את האירוע. אחד האלמנטים המשמחים באירוע בת המצווה הוא יצירת בוק בת מצווה, שמהווה אלבום ייחודי ובעל משמעות עבור המתבגרת.

מהו בוק בת מצווה וכיצד עורכים אותו?

צילומי בת מצווה אצל הצלמת דנה רם מאופייניים באווירה ובסגנון מקוריים, יצירתיים ומיוחדים במינם, בדיוק כמו שכלת בת המצווה חולמת. ניתן לערוך בוק בת מצווה שנקבעים עם הצלמת מראש. באופן זה יכולה הנערה להצטלם בביתה, בחוף הים, בחורשת יער או בפינת רחוב מדליקה המעוטרת בגרפיטי. החשיבות בבוק בת מצווה הוא להפוך אותו להיות ייחודי ושהתמונות ישקפו את האופי של כלת בת המצווה, את החן שבה ואת הרוח שמאפיינת רק אותה.

צילומי בוק בת המצווה נעשים בנפרד מהאירוע ומיועדים לכלת בת המצווה. ישנה חשיבות במהלך הצילומים לייצר אווירה טבעית וחופשית, כך שכלת בת המצווה תרגיש בנוח להיות מי שהיא, ולא "תדגמן" בעצם לעיניי המצלמה. המטרה במהלך הצילומים היא להגיע למצב שבו המצלמה בקושי מורגשת וכך נוצרות תמונות יפות, מקסימות וייחודיות.

בתמונות אלו חשוב ליצור צבעוניות מעניינת, שימוש באור ובמרחבים מעניינים ולשלב זוויות שתורמות לאיכות התמונות. באופן זה ניתן לייצר את תחושת הילדות ואת המעבר לבגרות ולשים דגש על החופש ועל השילוב של כלת בת המצווה בסביבה שהיא בוחרת להצטלם בה. משך הצילומים הוא כשעה וחצי וניתן להביא מגוון של תלבושות על מנת לייצר תמונות מגוונות, מעניינות וכאלה שילוו את הנערה המתבגרת למשך זמן רב.

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר