מאמרים

face     This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.     p

בקרוב יועלה הדף המתאים עבור צילום ילדים בטבע.

בקרוב יועלה הדף המתאים עבור צילום בר מצווה.

בקרוב יועלה הדף המתאים עבור צילום ילדים ומשפחה.

בקרוב יועלה הדף המתאים עבור צילומי משפחה.

בקרוב יועלה הדף המתאים עבור צילום הריון.

כל מה שרציתם לדעת על בוק בת מצווה

בת המצווה היא אירוע מרגש במיוחד אשר מסמל למעשה את קבלת עול המצוות מבחינה דתית ומסמל את קבלת האחריות וההפיכה מילדה לנערה מבחינה חברתית, תרבותית ומשפחתית. לאירוע בת המצווה מחכות מתבגרות רבות, אך קיים מגוון רחב של דרכים יצירתיות לחגוג את האירוע. אחד האלמנטים המשמחים באירוע בת המצווה הוא יצירת בוק בת מצווה, שמהווה אלבום ייחודי ובעל משמעות עבור המתבגרת.

מהו בוק בת מצווה וכיצד עורכים אותו?

צילומי בת מצווה אצל הצלמת דנה רם מאופייניים באווירה ובסגנון מקוריים, יצירתיים ומיוחדים במינם, בדיוק כמו שכלת בת המצווה חולמת. ניתן לערוך בוק בת מצווה שנקבעים עם הצלמת מראש. באופן זה יכולה הנערה להצטלם בביתה, בחוף הים, בחורשת יער או בפינת רחוב מדליקה המעוטרת בגרפיטי. החשיבות בבוק בת מצווה הוא להפוך אותו להיות ייחודי ושהתמונות ישקפו את האופי של כלת בת המצווה, את החן שבה ואת הרוח שמאפיינת רק אותה.

צילומי בוק בת המצווה נעשים בנפרד מהאירוע ומיועדים לכלת בת המצווה. ישנה חשיבות במהלך הצילומים לייצר אווירה טבעית וחופשית, כך שכלת בת המצווה תרגיש בנוח להיות מי שהיא, ולא "תדגמן" בעצם לעיניי המצלמה. המטרה במהלך הצילומים היא להגיע למצב שבו המצלמה בקושי מורגשת וכך נוצרות תמונות יפות, מקסימות וייחודיות.

בתמונות אלו חשוב ליצור צבעוניות מעניינת, שימוש באור ובמרחבים מעניינים ולשלב זוויות שתורמות לאיכות התמונות. באופן זה ניתן לייצר את תחושת הילדות ואת המעבר לבגרות ולשים דגש על החופש ועל השילוב של כלת בת המצווה בסביבה שהיא בוחרת להצטלם בה. משך הצילומים הוא כשעה וחצי וניתן להביא מגוון של תלבושות על מנת לייצר תמונות מגוונות, מעניינות וכאלה שילוו את הנערה המתבגרת למשך זמן רב.

מהם המאפיינים של צילום מחול

צילום מופעי מחול הוא אינו צילום רגיל ולא כל מי שמתמחה בצילום מסוים יכול להביא תוצאות מעניינות ומורכבות גם בתחום זה. הסיבה לכך היא שכאשר מדובר על צילום מחול נדרשת היכולת לשים דגש על התנועה ומשכה, על יצירת קומפוזיציה מעניינת למרות התנועה ועל אור וצבע הנשלטים על ידי אנשי התאורה ולא על ידי הצלמת. צלמת אשר מומחית בצילומי מחול תוכל לייצר דימויים מצולמים מעניינים בעלי ערך אמנותי וייצוגי כאחד. הצלמת דנה רם מתמחה בצילומי מחול ומעניקה שירות מקצועי, ייחודי ואמנותי במחירים אטרקטיביים.

למה מיועדים צילומי מחול?

צילומי מחול נועדו למגוון רחב של מטרות שהעיקרית מביניהם היא לפרסם ולהציג את להקת המחול ומופעיה בערוצים השונים. על כ, ישנה חשיבות רבה לייצר דימויים שמעבירים את אופי הלהקה ואת אופי הריקוד, וכן לשים דגש על החזון האמנותי של אמנות המחול שיתבטא באמנות הצילום. בתמונות ניתן לעשות שימוש לאחר מכן בכרזות המפרסמות את המופעים, בעלונים המבקרים את המופע וכמובן באמצעים שיווקיים וייצוגיים אחרים.

מאפיינים של צילומי מחול

ישנם מספר מאפיינים של צילומי מחול ובאם מתקיימים, התוצאה שמתקבלת מרשימה ומספקת. האלמנט הראשון הוא לכידת התנועה בעין המצלמה בצורה אמנותית. על מנת לעשות זאת הצלמת צריכה להיות בעלת ראייה אמנותית רחבה ובעלת תפיסה מהירה ומקצועית לשם לכידת הרגע המתאים לצילום.

האלמנט השני הוא הצורך ליצור קומפוזיציה מעניינת למרות התנועה המתרחשת על הבמה. באופן זה ניתן גם ללכוד את התנועה וגם למסגר את התמונה באופן מקצועי, אמנותי ומעניין.

האלמנט השלישי הוא שימת דגש על אור וצבע שמשפיעים בצורה ניכרת על איכות התמונה. במופעי המחול האור והצבע נשלטים על ידי מערך התאורה ולצלם אין שום יכולת להתערב בהם. על כן, דרושה יכולת צילום שעושה שימוש אמנותי, חכם ונכון באור ובצבע ובכך לייצר תמונות מיוחדות ומעניינות.